Hakkımızda
 
Firmamız 1979 yılında İbrahim TOPÇU tarafından Salihli-MANİSA'da "Ege Elektrik Bobinaj" adı altında kurulmuştur. İlk olarak elektrikli ürünlerin tamir, bakım ve bobinaj sarımları yapılmaktaydı. Ege Elektrik Bobinaj 3 kişilik ekibiyle 5 yılı aşkın bir süre elektrikli ürünlerin tamir ve bobinaj sarımları yaparak gelişmeye başlamıştır.

Müşteriye göstermiş olduğu güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışı ile sürekli gelişen firmamız değişik markaların yetkili servislerini alarak o yıllarda önemli bir adım atmıştır. Müşteriye tam güvence vererek iş potansiyelinin artmasıyla 3 kişi olan ekip sayısını arttırarak 20 kişilik ekip oluşturmuştur. Tamirini, bakımını ve teknik servis hizmetini verdiği elektrikli su motorları, el aletleri, elektrik motorları aspiratörler v.b. ürünlerin bayiliklerini alarak satışını yapmaya başlamıştır. Satışını yapmış olduğumuz ürünlerin her zaman arkasında olan firmamız satış sonrası hizmetini de en iyi şekil de verdiğini müşterisine kanıtlayarak hızlı bir gelişim sürecine girmiştir. Bu hızlı gelişim sürecinde
müşteri ve iş potansiyelinin sınırlarının da dışına çıkarak arttırmıştır. Çok geniş ürün yelpazesi oluşturan firmamız en son olarak 1995' li yıllardan bugüne kadar Dünya'nın ve Türkiye'nin dev markalarının bayiliklerini almıştır.

Bu bayiliklerin alınmasıyla birlikte 2000 yılında firmamız "Ege Motor Ltd Ştî." olarak isim değiştirmiştir. Bu bayiliklerden bazıları; Husquvarna Orman Bahçe Makinaları, Emtas, Gamak, Volt Elektrik Motorları, Vansan Dalgıç Pompaları, Yılmaz Rediktörleri v.b

Ege Motor Ltd Şti, bugün 3000 m2 lik kapalı alan, 6 adet araç filosu ve 50 kişilik uzman ekibiyle hizmet vermektedir. Hedefimiz, sürekli gelişen teknolojiyi takip edip firmamızın prensiplerinden ödün vermeksizin hep daha ileriye gitmek ve daha çok hizmet verebilmektir.

SİZLERLE BİRLİKTE DAHA GÜZEL YARINLARA !
 
Haberler
30/04/2013
Egemotor İzmir,Manisa ve Akhisar şubeleriyle hizmetinizdedir.
-----------------------------------------------
13/05/2010
13 MAYIS 2010 VANSAN FABRİKA TANITIM GEZİSİ
-----------------------------------------------
18/12/2009
BANKA HESAP NUMARALARIMIZ
-----------------------------------------------
20/07/2009
Ege Motor İzmir 4. Bölge Tarım Kredi Kooperatifleri TARIMSAL MEKANİZASYON EĞİTİM TOPLANTISINI Kuşadası Sürmeli Otel'de Yaptı.
-----------------------------------------------

 

 

Müşteri Hizmetleri

E-posta    : info@egemotor.com.tr
Telefon    : 0236 714 58 33
msnMsn   : egemotor@hotmail.com
skypeSkype:
ege.motor

pdfÜrün Katalogu için tıklayınız

  Kullanım Koşulları ve Gizlilik Tüm hakları saklıdır © Ege Motor LTD. ŞTİ. Datapark Bilgi Sistemleri